Підвісне крісло у побуті.

  Ви, мабуть, знаєте, що все нове – добре забуте давнє? І поки в світі сперечаються, хто винайшов підвісне крісло-кокон (чи крісло-яйце, як його ще називають), ми, слов’яни, тихо собі посміхаємось. Ще з дитячих казок та з творів українських класиків (в школі всі добре вчились?) пам’ятаємо, як вкладали спати та колихали своїх діток наші прапрабабусі – в люльках-колисках, котрі підвішувались до стелі. У давні роки така колиска вважалася домашнім оберегом і цінним скарбом, з нею пов’язувалось багато народних звичаїв та сімейних обрядів.
  Якщо ви вирішили урізноманітнити свій інтер’єр, здивувати оригінальністю своїх знайомих, розважити рідних та близьких, подарувати море радості та щастя своїй малечі, то купити підвісне крісло кокон - дуже вдала думка. І якщо у вас з’являться хоч якісь сумніви у правильності вашого рішення на зразок: де його встановити і що з ним робити – женіть їх геть! В даному випадку вони абсолютно безпідставні!

 

 Вибираємо місце для підвісного крісла

  Місце для крісла качелі можна підібрати у кожному інтер’єрі. Головне, щоб дозволяла площа, хоча вільний один квадратний метр можна знайти в переважній більшості помешкань. А серед широкого асортименту наших крісел обов’язково можна підібрати і відповідний до вашого інтер’єру дизайн.
  Наприклад, дитяча кімната. Безумовно, ця ідея одразу припаде до душі вашій дітворі. Пояснень, мабуть, не потрібно.)
Кухня? А чому б ні! Уявіть, з якою насолодою можна смакувати ранкову каву і планувати свій день.
Вітальня – чудове місце для перегляду улюбленого фільму та інших телепередач.
Бібліотека, робочий кабінет – наявність підвісного крісла допоможе вам, зручно розташувавшись, спокійно обдумати важливі моменти, переглянути потрібну літературу, при необхідності – розслабитись та перепочити.
  Якщо ваше житло має терасу чи лоджію – це взагалі ідеальний варіант. Вранці, вдень, увечері – повірте, кожен проміжок часу, проведений в зручному підвісному кріслі, стане вашими найкращими хвилинами та годинами, які подарують омріяний відпочинок!
  Окрема мова, якщо ви – власник приватного будинку чи дачі, і маєте присадибну ділянку з садком, чи просто зону відпочинку. Ми щиро вас вітаємо і хочемо зауважити, що у вашому випадку не купити підвісне крісло кокон – це, практично, злочин проти ваших рідних та близьких.)) У вас взагалі повинно постати не питання «чи купувати», а питання «скільки купувати». Ми б радили, як мінімум – два крісла: одне – особисто для вас, а друге – вже кому пощастить.))

Варіанти встановлення підвісного крісла

 Ще питання, варте вашої уваги, - як встановити підвісне крісло. Ви можете обрати стаціонарне встановлення і прикріпити його до стелі (якщо це тільки не підвісна конструкція). Якщо ж встановлення відбувається в садку чи поміж дерев, то можете вибрати своє улюблене, яке і стане основою для кріплення. Уявляєте, весна…яблуня вся в цвіту…і ви з кавою на підвісному кріслі насолоджуєтесь весняними пахощами і заходом сонця…От воно – щастя…
 Можна обрати мобільний варіант вашого підвісного крісла – із підставкою. Це навіть трохи зручніше: ви завжди зможете перенести його у потрібне місце – в іншу кімнату, з вулиці – в приміщення. Навіть до сусідів зможете занести, якщо не буде шкода.)
Ще три моменти, які безумовно, є важливими і вимагають чіткої відповіді: безпека використання, питання якості і ціна крісла кокона. Наша відповідь вам сподобається: наша компанія є виробником товарів для облаштування присадибних територій. Тому ми повністю відповідаємо за якість наших виробів і безпеку їх використання. Наша ціль – максимально задовольнити всі ваші потреби та вимоги. Ми дбаємо про свою репутацію, ми дбаємо про вас, своїх споживачів, і вашу безпеку. Ми хочемо, щоб ваш сусід по котеджу сказав, потираючи потилицю:
«А в тебе дійсно класне підвісне крісло кокон! І 3 роки гарантії дали! І навіть під двері привезли! Мабуть, дорого…А де брав? Я теж таке хочу…».
А ви так спокійно:
«Як де? «Садові конструкції»! Зовсім недорого – ціна виробника. Так, гарантія – 3 роки! Вони взагалі багато гарних речей виготовляють. Наші хлопці, з Дніпра…».
Гарного вам настрою та приємного відпочинку!

Садовые качели